Dom w Kątach Rybackich Uroczy dom w starym stylu

Data przyjazdu
Data wyjazdu

OFERTA SPRZEDAŻY DOMU W KĄTACH RYBACKICH
POŁOŻONEGO NA GRUNCIE O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 2017 M2 (153 M2 ORAZ 1864 M2).

Dom zlokalizowany jest w centrum miejscowości Kąty Rybackie, po zurbanizowanej stronie osady turystyznej z dostępem do drogi asfaltowej i w bezpośrednim sąsiedztwem akwenu Zalewu Wiślanego.


Dostępne media: woda, energia, woda na działce. Dwie działki tworzą powierzchnię zbliżoną do prostokąta o wymiarach ok. 34 x 60 metry.
Na powierzchnię użytkową składa się: 7 pokoi, 2 werandy, 3 łazienki, kuchnia, pomieszcznie techniczno-gospodarcze. 
Dodatkowa powierzchnia znajduje się na drugiej kondygnacji / na poddaszu - w skład jej wchodzą 3 pomieszczenia oraz niezaadaptowany strych o metrażu po podłodze ok. 120 metrów (szacowana powierzchnia użytkowa na chwilę obecną ok. 80 metrów.

Budynek użytkowany głównie w sezonie letnim, w ostatniach latach: wymienione pokrycie dachowe, elewacja ocieplona styropianem. Wewnątrz rozprowadzona instalacja centralnego ogrzewania (na chwilę obecną węglowe) oraz instalacja EE,wod-kan. 

Budynek wpisany do gminnej ewidencji rejestru zabytków o łącznej powierzchni użytkowej około 180 m2. 

Nieruchomość dla Klienta z pomysłem wykorzystania jej potencjału - historyczna regionalna zabudowa na froncie działki, nie kolidująca z pozostałą powierzchnią terenu, który można zagospodarować przez nowego Inwestora wg indywidualnej koncepcji.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo-usługową i turystyczną. W ramach fukcji turystycznej prowadzenie działalności gospodarczej polegającej na obsłudze turystyki - dopuszcza się realizację domków letniskowych, budynku mieszkalno-usługowego lub odzielnych budynków. 
Dla projektowanej zabudowy obowiązuje: wysokość maks. do 3 kondygnacji nadziemnych (łącznie z poddaszem użytkowym), dopuszcza się podpiwnicznie budynku. Łączna zabudowa ogólna w obrębie terenu do 35 % ogólnej powierzchni działki.

Dla zainteresowanych posiadamy więcej zdjęć nieruchomości, rzuty powierzchni użytkowej - zapraszamy po więcej informacj. 
Zachęcamy również do umówienia się na spotkanie i obejrzenie nieruchomości. Istnieje również możliwość umówienia się na prezentację ON-LINE. 


Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kopiowanie, rozpowszechnianie, korzystanie z elementów niniejszego ogłoszenia jest zabronione na podstawie przepisów odrębnych. Wszelkie prawa zastrzeżone pod rygorem odpowiedzialności cywilnej. 

 
 
design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

 

 

przewodnik po okolicy