Newsletter

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Zapisz się na Newsletter w Nadmorskim Centrum Nieruchomości KOMPLEKS !

Tak, chciałbym/abym otrzymywać od Nadmorskiego Centrum Nieruchomości KOMPLEKS z siedzibą w Kątach Rybackich (82-110), przy ulicy Rybackiej 127, informacje handlowe i marketingowe dotyczące produktów lub usług tej firmy drogą elektroniczną, w tym w szczególności w formie dedykowanego Newslettera. Zostałem/am poinformowany/a, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie.* 
Zapisanie się do newslettera jest dobrowolne. Przesyłając ten formularz, jednocześnie subskrybujesz nasz spersonalizowany newsletter. Twoich danych używamy zgodnie z naszą polityką prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Imię, Nazwisko, e-mail) w celach marketingowych i reklamowych. 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z póżn.zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, iż udzielona przeze mnie zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych może być w każdym czasie odwołana. 

 

Korzyści wynikające z zapisania się do newslettera:

  • Dowiadujesz się przed innymi o najnowszych ofertach specjalnych
  • Otrzymujesz informacje o aktualnych promocjach
  • Korzystasz z dedykowanych zniżek - tylko dla Ciebie
Administratorem Twoich danych osobowych jest Nadmorskie Centrum Nieruchomości KOMPLEKS Tomasz Stefański z siedzibą w Kątach Rybackich (82-110) przy ul. Zalewowej 14, NIP: 583 289 55 47.

* Aby anulować subskrybcję, należy posłużyć się w tym celu odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.
design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

przewodnik po okolicy