Warunki rezerwacji

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Apartamenty NCNK

W ofercie Nadmorskiego Centrum Nieruchomości KOMPLEKS znajduje się 120 całorocznych, komfortowych i w pełni urządzonych apartamentów. Nadmorskie mieszkania położone są na terenie nowoczesnych osiedli w Stegnie, Sztutowie, Kątach Rybackich, Jantarze (region Mierzei Wiślanej).
Wszystkie apartamenty przed przyjazdem gości są sprzątane. Na wyposażeniu lokalu jest świeża pościel oraz ręczniki. Goście mogą bezpłatnie korzystać z miejsca parkingowego – znajdującego się w zależności od osiedla: na terenie posesji lub w hali garażowe w zależności od oferty,

Rezerwacja

Rezerwacja online

Proponujemy szybki i przejrzysty proces wyboru i rezerwacji mieszkań. Wystarczy znaleźć odpowiednie mieszkanie w wyszukiwarce oraz wypełnić krótki formularz. Następnie, drogą mailową otrzymają Państwo potwierdzenie złożenia zamówienia oraz szczegóły dotyczące warunków płatności.

Centrum obsługi rezerwacji

Istnieje możliwość zarezerwowania apartamentu przez telefon lub e-mail:
E-mail: rezerwacje@ncnk.pl
Telefon: +48 530 330 970
 
Centrum obsługi rezerwacji czynne jest codziennie w godzinach: 8:00-18:00, w weekedny 9:00-15:00, w Święta nieczynne.
Dokonując rezerwacji bez udziału pośredników (on-line lub poprzez kontakt z centrum obsługi rezerwacji) zapewniacie sobie Państwo gwarancję najniższej ceny.

Minimalny okres wynajmu

W sezonie letnim, tj. czerwca do sierpnia, apartamenty wynajmujemy na minimum 5 nocy. Wyjątek stanowią oferty promocyjne.
Poza wysokim sezonem, tj. od września do maja, apartamenty wynajmujemy na minimum 2 noce. 
Równocześnie zastrzegamy sobie prawo do możliwości wprowadzenia zmiany w kwestii minimalnej długości pobytu (długie weekendy, okres świąt, itp.). 

Zakwaterowanie i wykwaterowanie

Zakwaterowanie możliwe jest od godziny 15.00 w dniu rozpoczęcia pobytu. Dzień przed przyjazdem prosimy o kontakt z Rezydentem (dane kontaktowe zostaną podane podczas rezerwacji) w celu ustalenia konkretnej godziny zakwaterowania. Prosimy także o podanie orientacyjnej godziny przyjazdu podczas wypełniania formularza rezerwacyjnego w polu "Informacje".
W dniu wyjazdu lokal powinien zostać opuszczony do godziny 10.00. Późniejsze wykwaterowanie jest możliwe jeśli danego dnia nie oczekujemy w mieszkaniu na innych gości.
 

Opieka Rezydenta

W przypadku pytań lub nieoczekiwanych problemów podczas pobytu do dyspozycji pozostaje Rezydent, którego poznacie Państwo podczas zakwaterowania.

Usługi dodatkowe

Istnieje możliwość wypożyczenia:
  • Łóżeczko turystyczne – 20 zł/doba
  • Krzesełko do karmienia – 15 zł/doba
  • Wanienka, nocnik – w przypadku wynajmu ww. elementów GRATIS
  • Żelazko z deską do prasowania – 20 zł/doba
  •  
Na życzenie gości możliwe jest dodatkowe, odpłatne sprzątanie mieszkania podczas pobytu oraz wymiana pościeli.

Warunki płatności

Zaliczka i zapłata

Rezerwacja jest kompletna i gwarantowana po dokonaniu przedpłaty w wysokości minimum 25 % wartości zamówienia, w przypadku ofert bezwrotnej 100 % płatności. Wpłata musi zostać odnotowana na koncie Nadmorskiego Centrum Nieruchomości KOMPLEKS w terminie wskazanym w warunkach rezerwacji przesłanych drogą e-mail lub przekazanych przez pracownika Biura Obsługi Rezerwacji podczas składania rezerwacji telefonicznie. W przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana.
Pozostała część zapłaty regulowana jest pierwszego dnia pobytu gotówką podczas zakwaterowania. Można również dokonać płatności przelewem bankowym – wymagane jest przedstawienie potwierdzenia przelewu podczas zakwaterowania.

Kaucja

Do kosztu pobytu doliczamy 300 zł kaucji, którą pobieramy podczas zakwaterowania w gotówce lub preautoryzacją karty kredytowej. W przypadku braku uszkodzeń w lokalu, kwotę zwracamy w całości w dniu wyjazdu.

Opłaty dodatkowe

Od wynajmujących pobieramy opłatę klimatyczną w wysokości 1,50 zł osoba/doba oraz należność za jednorazowy koszt obsługi pobytu w kwocie od 90,00 zł do 200,00 zł.
Opłata za pobyt zwierzęcia – 25 zł / doba / zwierzę.
design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

przewodnik po okolicy