Bezpieczeństwo COVID -19 COVID - 19

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Kąty Rybackie dnia 04.05.2020 r. (aktualizacja dnia 16.06.2020 r.)

Procedury bezpieczeństwa związane z epidemią wirusa Covid-19 

Opracowanie dla wszystkich Gości i potencjalnych Klientów, którzy realizują zakwaterowanie samodzielnych mieszkaniach w budynkach wielorodzinnych lub całych Obiektach za pośrednictwem Nadmorskiego Centrum Nieruchomości KOMPLEKS Tomasz Stefański w obiektach zarządzanych przez Operatora.

Personel:


Pracownicy biurowi w przestrzeni publicznej oraz w kontakcie z innymi osobami po uwzględnieniu wymaganego odstępu stosują środki ochrony osobistej w postaci maseczek, blend plexi, udostępniają płyny do dezynfekcji po każdym spotkaniu. Dezynfekują – klucze, klawiatury sejfów, urządzenia i akcesoria biurowe.

Pracownicy Biurowi posiadają procedury postępowania w razie podejrzenia u Klienta zakażenia koronawirusem oraz numery kontaktowe do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej.

Pracownicy porządkowi (serwis sprzątający) w przestrzeni publicznej oraz w kontakcie z innymi osobami stosują środki ochrony osobistej w postaci: maseczek, zaś w przypadku wykonywania czynności sprzątania i dezynfekcji wyposażeni są w jednorazowe rękawice lateksowe oraz inne wg oceny sytuacji elementy bezpieczeństwa np. przyłbice, jednorazowe fartuchy z długim rękawem.

Pracownicy przed wykonywaniem pracy mają mierzoną temperaturę ciała, a w przypadku objawów chorobowych zostają odizolowani i oddaleni z miejsca pracy. 

Goście i potencjalni Klienci – zasady:

W obiekcie na częściach wspólnych np. przy tablicy informacyjnej lub w powszechnie dostępnych miejscach na ciągach komunikacyjnych lub bezpośrednio w lokalu – znajduje się dyspenser w płynem do dezynfekcji. W lokalu na wyposażeniu znajduje się mydło antybakteryjne, papier jednorazowy. Informacja nt. mycia rąk, zakładania maseczek, lub rękawic znajduje się na tablicy informacyjnej, ciągach komunikacyjnych lub wewnątrz lokalu.

Po każdym pobycie lokal jest starannie czyszczony i dezynfekowany z nastawieniem na najbardziej dotykane powierzchnie (włączniki światła, blaty, krzesła, baterie, piloty, itp.), wietrzony w czasie sprzątania i przed przyjazdem Gościa. Używane są jednorazowe: ściereczki, czyściwo celulozowe, gąbki – utylizowane po każdym sprzątaniu apartamentu.

W apartamentach obowiązuje zakaz przebywania osób niezakwaterowanych.

Pościel i ręczniki są prane w reżimie sanitarnym w temp. min. 60 stopni z dodatkiem detergentu przez specjalistyczne pralnie, z którymi Operator współpracuje.

Części wspólne m.in. korytarze, windy, schody – obiektów noclegowych lub Wspólnot Mieszkaniowych są sprzątane zgodnie z ustalonym harmonogramem przez Wspólnotę lub częściej w przypadku większego natężenia Gości z użyciem środków czystości posiadających stosowane atesty, z precyzyjnym dozowaniem.

Obsługa Klienta:

Obsługa Klienta w recepcji / biurze obsługi / lokalu jest ograniczona do minimum potrzebnego czasu i czynności dokonuje jedna z osób w grupie, która dokonuje rezerwacji. W trakcie zakwaterowania obowiązuje dezynfekcja rąk, założenie maseczki i zachowanie dystansu społecznego. Po każdej transakcji akcesoria biurowe są dezynfekowane.

Rekomendujemy obsługę bezkontaktową i bezgotówkową – przy użyciu płatności Online, autoryzacji kart płatniczych, płatność terminalem, w ostateczności gotówką.
Z uwagi na fizycznie brak możliwości kontaktu bezpośredniego paragon lub FV zakupu zostanie wysłana drogą elektroniczną.

Rekomenduje zdalny proces zakwaterowania i wykwaterowania przy pomocy sejfów lub skrytek na klucze wedle ustalonej formuły i określenia miejsca ich pobrania z Biurem Rezerwacji NCNK.
Klucze, Sejfy, Skrytki na klucze są dezynfekowane. Przy Biurze w Stegnie ul. Gdańska 25 znajdują się Sejfy, a przy nich płyn do dezynfekcji rąk.

Atrakcje w obiektach, w których zlokalizowane są miejsce noclegowe:
W przypadku lokali wchodzących w skład kompleksu Wspólnoty Mieszkaniowej część powierzchni może również zostać wyłączona, decyzją Administratora lub Zarządu Wspólnoty.

Wyłączenia i zasady tymczasowe:
 

W lokali zostały usunięte zbędne przedmioty, dywany, informatory, dekoracje, a także suszarki do włosów zgodnie z zaleceniami.


Inne informacje:

W każdej miejscowości znajduje się lokal wyznaczony – przygotowany pod kątem środków ochrony indywidualnej dla osoby, u której wystąpi podejrzenie objawów chorobowych - celem czasowej izolacji takiej osoby.

Ważne telefony:

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Dworze Gdańskim
tel. fax (055) 247 57-01, całodobowo: 513 025 100, nr alarmowy 112 całodobowo

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

przewodnik po okolicy